15. 12. 2012

The Ice Storm


Jo, dost to tu zanedbávám. Ale zkouškový je za dveřma a když už celej semestr nic nedělám, musim vykazovat činnost minimálně teď, haha. Po lednu už budu mít zase moře času. Ovšem vzhledem k tomu, že se nedokážu učit soustavě víc jak dvě hodiny, využívám ty tříhodinový pauzy k tomu, abych se konečně podíval na všechny filmy, který jsem si postahoval sehnal, ale ještě jsem se k nim nedostal.
Takže tu máme Ledovou bouři, kterou natočit Ang Lee. Vypomůžu si citátem z čsfd: "..film o tom, jak lidé nedokáží žít ve světě, který si sami vytvořili..". Můžu se pod to podepsat. Je to smutný, nepovzbuzující, lehce depresivní, ale fakt se mi to strašně líbilo.

"When you think about it, it's not easy to keep from just wandering out of life. It's like someone's always leaving the door open to the next world, and if you aren't paying attention you could just walk through it, and then you've died. That's why in your dreams it's like you're standing in that doorway... and the dying people and the newborn people pass by you... and brush up against you as they come in and out of the world during the night. You get spun around, and in the morning... it takes a while to find your way back into the world." 

4 komentáře:

 1. niekedy mám pocit, že si ja v mužškej podobe, teda podľa toho čo píšeš, lebo do poslednej bodky je to u mňa rovnako :) a film si pozriem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. všechno je možný, haha
   ale tim pádem se ti to bude líbit jako mně )

   Vymazat
 2. hodně štěstí :)
  a ten film miluju!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dík ) budu ho fakt potřebovat, haha

   Vymazat